FBR07VA121SB-00
EMI Filter Beads, Chokes & Arrays FERRITE BD RADIAL STR 07 SZ 120OHMS
product image
FBR07VA121SB-00 Picture
SeekIC No. : 001109984 Detail
FBR07VA121SB-00: EMI Filter Beads, Chokes & Arrays FERRITE BD RADIAL STR 07 SZ 120OHMS
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
FBR07VA121SB-00
Quick Details
Impedance : 120 Ohms Maximum DC Current : 7 Amps
Package / Case :
Impedance : 120 Ohms
Parameters:
Technical/Catalog InformationFBR07VA121SB-00
Filter TypeDifferential Mode - Single
Current Rating7A
Frequency100MHz
Impedance120 Ohm
Mounting TypeThrough Hole
PackagingTray
DC Resistance (DCR)10.00 mOhm Max