FBR07VA850NB-00
EMI Filter Beads, Chokes & Arrays FER BD RADIALMED LEAD 07 SZ 85 OHMS
product image
FBR07VA850NB-00 Picture
SeekIC No. : 001110183 Detail
FBR07VA850NB-00: EMI Filter Beads, Chokes & Arrays FER BD RADIALMED LEAD 07 SZ 85 OHMS
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
FBR07VA850NB-00
Quick Details
Impedance : 85 Ohms Maximum DC Current : 7 Amps
Termination Style : Through Hole
Impedance : 85 Ohms
Parameters:
Technical/Catalog InformationFBR07VA850NB-00
Filter TypeDifferential Mode - Single
Current Rating7A
Frequency100MHz
Impedance85 Ohm
Mounting TypeThrough Hole
PackagingBulk
DC Resistance (DCR)10.00 mOhm Max