G2G085-AB02-01
Fans & Blowers AC CENTRIF BLOWER
product image
G2G085-AB02-01 Picture
SeekIC No. : 002709331 Detail
G2G085-AB02-01: Fans & Blowers AC CENTRIF BLOWER
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
G2G085-AB02-01
Mfg:
ebm-papst
  • Qty
  • 0~6
  • 6~10
Description
Product :
Current Type :
Supply Voltage :
Airflow :
Bearing Type :
Noise :
Speed :
Power Rating :
Frame Dimensions (mm) :
Housing Material :
Termination Style :
Series :
Parameters:
Technical/Catalog InformationG2G085-AB02-01
VendorEBM-Papst Industries Inc
CategoryFans
Voltage - Rated 24VDC
Power (Watts)13W
Bearing TypeBall
Size / DimensionRound - 85mm Dia x 76mm W