G3NA-210B-AC200-240
Solid State Relays 200-240VA/240VAC 10A
product image
G3NA-210B-AC200-240 Picture
SeekIC No. : 0092231 Detail
G3NA-210B-AC200-240: Solid State Relays 200-240VA/240VAC 10A
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
G3NA-210B-AC200-240
Description
Mounting Style :
Control Voltage Range :
Load Voltage Rating :
Load Current Rating :
Contact Form :
Output Device :
Parameters:
Technical/Catalog InformationG3NA-210B-AC200-240
CircuitSPST-NO (1 Form A)
Load Current10A
Voltage - Input200 ~ 240VAC
Voltage - Load19 ~ 264 V