G6A-234P-ST-US-DC18
High Frequency / RF Relays ThruHole Sealed 1A DPDT 18VDC 200mW
product image
G6A-234P-ST-US-DC18 Picture
SeekIC No. : 002573115 Detail
G6A-234P-ST-US-DC18: High Frequency / RF Relays ThruHole Sealed 1A DPDT 18VDC 200mW