GMC7.3102J400K31TR12
Film Capacitors 400volts 0.0010uF 5% LS 7.3mm
product image
GMC7.3102J400K31TR12 Picture
SeekIC No. : 00982444 Detail
GMC7.3102J400K31TR12: Film Capacitors 400volts 0.0010uF 5% LS 7.3mm
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
GMC7.3102J400K31TR12
Quick Details
Product Type : SMD Capacitance : 1000 pF
Tolerance : 5 % Voltage Rating : 400 Volts
Dimensions :
Tolerance : 5 %
Product Type : SMD
Termination Style : SMD/SMT
Voltage Rating : 400 Volts
Capacitance : 1000 pF