GNM3145C1H100JD01D
Capacitor Arrays & Networks 10PF 50V 5%
product image
GNM3145C1H100JD01D Picture
SeekIC No. : 00789783 Detail
GNM3145C1H100JD01D: Capacitor Arrays & Networks 10PF 50V 5%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
GNM3145C1H100JD01D
Mfg:
Murata
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Capacitance : 10 pF Tolerance : 5 %
Voltage Rating : 50 Volts Number of Elements : 4
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C Termination Style : SMD/SMT
Series : GNM
Description
Dimensions :
TTI Euro Franchised Flag :
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Termination Style : SMD/SMT
Voltage Rating : 50 Volts
Tolerance : 5 %
Number of Elements : 4
Series : GNM
Capacitance : 10 pF