GNM3145C1H101KD01D
Capacitor Arrays & Networks 100PF 50V 10%
product image
GNM3145C1H101KD01D Picture
SeekIC No. : 00789785 Detail
GNM3145C1H101KD01D: Capacitor Arrays & Networks 100PF 50V 10%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
GNM3145C1H101KD01D
Mfg:
Murata
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Capacitance : 100 pF Tolerance : 10 %
Voltage Rating : 50 Volts Number of Elements : 4
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C Termination Style : SMD/SMT
Series : GNM
Description
Dimensions :
TTI Euro Franchised Flag :
Tolerance : 10 %
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Termination Style : SMD/SMT
Voltage Rating : 50 Volts
Capacitance : 100 pF