GZD18100
Trimmer / Variable Capacitors 12-180pF 100V 10mm
product image
GZD18100 Picture
SeekIC No. : 001106357 Detail
GZD18100: Trimmer / Variable Capacitors 12-180pF 100V 10mm
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
GZD18100
  • Qty
  • 0~50
Quick Details
Capacitance Range : 12 pF to 180 pF Voltage Rating : 200 Volts
Capacitance Range : 12 pF to 180 pF
Parameters:
Technical/Catalog InformationGZD18100
VendorSprague-Goodman
CategoryCapacitors
Capacitance Range10 ~ 180pF
Voltage - Rated 100V
Adjustment TypeSide Adjustment
FeaturesGeneral Purpose
Package / Case10mm Round