H7CX-AUSD1DC12-24/AC24
SCRW CONF2XTR OUT 12VDC 6DIGIT
product image
H7CX-AUSD1DC12-24/AC24 Picture
SeekIC No. : 004357845 Detail
H7CX-AUSD1DC12-24/AC24: SCRW CONF2XTR OUT 12VDC 6DIGIT
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
H7CX-AUSD1DC12-24/AC24
Mfg:
Omron Electronics Inc-IA Div
  • Qty
  • 1~1
Parameters:
Technical/Catalog InformationH7CX-AUSD1DC12-24/AC24
VendorOmron Electronics Inc-IA Div
CategoryIndustrial Controls, Meters
Count Rate*
Input Type*
Voltage - Supply12 V ~ 24 VDC, 24VAC