HAA24-0.6-A+G
Linear and Switching Power Supplies 18/24V -18/24V 0.8A
product image
HAA24-0.6-A+G Picture
SeekIC No. : 002758261 Detail
HAA24-0.6-A+G: Linear and Switching Power Supplies 18/24V -18/24V 0.8A
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
HAA24-0.6-A+G
Mfg:
Condor / SL Power
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Product : Linear Supplies Commercial/Medical : Commercial
Output Power Rating : 14 W Input Voltage : 100 VAC, 120 VAC, 215 VAC, 230 VAC, 240 VAC
Number of Outputs : 2 Output Voltage (Channel 1) : 18 VDC to 24 VDC
Output Current (Channel 1) : 0.4 A to 0.6 A Output Voltage (Channel 2) : - 18 VDC to + 24 VDC
Output Current (Channel 2) : 0.4 A Mounting Style : Panel
Dimensions : 165.1 mm L x 101.6 mm W
Commercial/Medical : Commercial
Mounting Style : Panel
Product : Linear Supplies
Number of Outputs : 2
Output Current (Channel 2) : 0.4 A
Input Voltage : 100 VAC, 120 VAC, 215 VAC, 230 VAC, 240 VAC
Output Power Rating : 14 W
Output Voltage (Channel 1) : 18 VDC to 24 VDC
Output Current (Channel 1) : 0.4 A to 0.6 A
Output Voltage (Channel 2) : - 18 VDC to + 24 VDC