HAD12-0.4-A+G
Linear and Switching Power Supplies +12V@0.4A -12V@0.4A
product image
HAD12-0.4-A+G Picture
SeekIC No. : 002758460 Detail
HAD12-0.4-A+G: Linear and Switching Power Supplies +12V@0.4A -12V@0.4A
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
HAD12-0.4-A+G
Mfg:
Condor / SL Power
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Product : Linear Supplies Commercial/Medical : Commercial
Output Power Rating : 5 W Input Voltage : 100 VAC, 120 VAC, 215 VAC, 230 VAC, 240 VAC
Number of Outputs : 2 Output Voltage (Channel 1) : 12 VDC
Output Current (Channel 1) : 0.4 A Output Voltage (Channel 2) : - 12 VDC
Output Current (Channel 2) : 0.4 A Mounting Style : Panel
Dimensions : 123.95 mm L x 101.6 mm W
Description
Output Voltage (Channel 3) :
Output Current (Channel 3) :
Output Voltage (Channel 1) : 12 VDC
Commercial/Medical : Commercial
Mounting Style : Panel
Product : Linear Supplies
Number of Outputs : 2
Output Power Rating : 5 W
Output Voltage (Channel 2) : - 12 VDC
Output Current (Channel 2) : 0.4 A
Output Current (Channel 1) : 0.4 A
Input Voltage : 100 VAC, 120 VAC, 215 VAC, 230 VAC, 240 VAC