HE2AN-AC12V
General Purpose / Industrial Relays 2 Form A 12VAC 30A 25A 277VAC AC Coil
product image
HE2AN-AC12V Picture
SeekIC No. : 002554791 Detail
HE2AN-AC12V: General Purpose / Industrial Relays 2 Form A 12VAC 30A 25A 277VAC AC Coil