HE2AN-AC24V
General Purpose / Industrial Relays 2 Form A 24VAC 30A 25A 277VAC AC Coil
product image
HE2AN-AC24V Picture
SeekIC No. : 002553082 Detail
HE2AN-AC24V: General Purpose / Industrial Relays 2 Form A 24VAC 30A 25A 277VAC AC Coil