HM69-10R025LFTR13
HIGH CURR LOW PROFILE INDUCTORS
product image
HM69-10R025LFTR13 Picture
SeekIC No. : 003454945 Detail
HM69-10R025LFTR13: HIGH CURR LOW PROFILE INDUCTORS
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
HM69-10R025LFTR13
Quick Details
Series: HM69 Manufacturer: TT Electronics/BI
Inductance: 25nH Current: 42A
Current - Saturation: - Current - Temperature Rise: 22A
Type: - Tolerance: ±20%
Maximum Operating Temperature : + 140 C Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 0.33 mOhm Max Q @ Freq: -
Frequency - Self Resonant: - Material - Core: -
Package / Case: 0.236" L x 0.197" W x 0.118" H (6.00mm x 5.00mm x 3.00mm) Mounting Type: Surface Mount
Q @ Freq: -
Type: -
Tolerance: ±20%
Shielding: Shielded
Frequency - Self Resonant: -
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current: 42A
Current - Temperature Rise: 22A
Manufacturer: TT Electronics/BI
Series: HM69
Inductance: 25nH
DC Resistance (DCR): 0.33 mOhm Max
Package / Case: 0.236" L x 0.197" W x 0.118" H (6.00mm x 5.00mm x 3.00mm)