HPF480D30
Solid State Relays RELAY SSR 30A 480VAC AC OUT DIN
product image
HPF480D30 Picture
SeekIC No. : 0096784 Detail
HPF480D30: Solid State Relays RELAY SSR 30A 480VAC AC OUT DIN
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
HPF480D30
Parameters:
Technical/Catalog InformationHPF480D30
CircuitSPST-NO (1 Form A)
Load Current30A
Voltage - Input4.5 ~ 32VDC
Voltage - Load48 ~ 660 V