HSM643-19.44MHZ
OSCILLATOR 19.44MHZ 3.3V SMD
product image
HSM643-19.44MHZ Picture
SeekIC No. : 004366178 Detail
HSM643-19.44MHZ: OSCILLATOR 19.44MHZ 3.3V SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
HSM643-19.44MHZ
Mfg:
Connor-Winfield
  • Qty
  • 1~25
Parameters:
Technical/Catalog InformationHSM643-19.44MHZ
VendorConnor-Winfield
CategoryCrystals and Oscillators
Frequency19.44MHz
Package / CaseSMD 7.5mm x 5mm
PackagingTube
Supply Voltage3.3V
TypeStandard
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Frequency Stability±20ppm
Supply Current15mA
Lead Free StatusLead Free
RoHS StatusRoHS Compliant
Other Names HSM643 19 44MHZ