HSM92-29.4912
OSCILLATOR 29.4912MHZ HCMOS SMD
product image
HSM92-29.4912 Picture
SeekIC No. : 004366185 Detail
HSM92-29.4912: OSCILLATOR 29.4912MHZ HCMOS SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
HSM92-29.4912
Mfg:
Connor-Winfield
  • Qty
  • 1~10
Parameters:
Technical/Catalog InformationHSM92-29.4912
VendorConnor-Winfield
CategoryCrystals and Oscillators
Frequency29.4912MHz
Package / CaseSMD 7.5mm x 5mm
PackagingTube
Supply Voltage5V
TypeStandard
Operating Temperature0°C ~ 70°C
Frequency Stability±50ppm
Supply Current27mA