HYM322035S-50
product image
HYM322035S-50 Picture
SeekIC No. : 004369200 Detail
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
HYM322035S-50
  • Unit Price
  • Negotiable
Description
Pinout
  Connection Diagram
Specifications
Operation temperature range .................................................... 0 to + 70 °C
Storage temperature range.................................................... 55 to 125 °C
Input/output voltage .........................................0.5V to min (Vcc+0.5, 7.0) V
Power supply voltage...................................................................  1 to + 7 V
Data out current (short circuit) ............................................................... 50 mA