HYM72V8035GS-50
product image
HYM72V8035GS-50 Picture
SeekIC No. : 004369331 Detail
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
HYM72V8035GS-50
Specifications
Power supply voltage................................................................................................. 0.5V to 4.6 V
Power dissipation.................................................................................................................... 5,8 W
Data out current (short circuit) ................................................................................................ 50 mA