IDT71V546S133PFI8
IC SRAM 4MBIT 133MHZ 100TQFP
product image
IDT71V546S133PFI8 Picture
SeekIC No. : 003558203 Detail
IDT71V546S133PFI8: IC SRAM 4MBIT 133MHZ 100TQFP
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
IDT71V546S133PFI8
Format - Memory: RAM Memory Type: SRAM - Synchronous ZBT
Memory Size: 4.5M (128K x 36) Speed: 133MHz
Interface: Parallel Voltage - Supply: 3.135 V ~ 3.465 V
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Package / Case: 100-LQFP
Supplier Device Package: 100-TQFP (14x14) Package / Case : DMP-16
Description
Series: -
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Packaging: Tape & Reel (TR)
Format - Memory: RAM
Interface: Parallel
Speed: 133MHz
Package / Case: 100-LQFP
Memory Size: 4.5M (128K x 36)
Voltage - Supply: 3.135 V ~ 3.465 V