IDT71V65802ZS133BG
IC SRAM 9MBIT 133MHZ 119BGA
product image
IDT71V65802ZS133BG Picture
SeekIC No. : 003557908 Detail
IDT71V65802ZS133BG: IC SRAM 9MBIT 133MHZ 119BGA
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
IDT71V65802ZS133BG
Format - Memory: RAM Memory Type: SRAM - Synchronous ZBT
Available Set Gain : 5.9 dB Memory Size: 9M (512K x 18)
Speed: 133MHz Interface: Parallel
Voltage - Supply: 3.135 V ~ 3.465 V Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Package / Case: 119-BGA Supplier Device Package: 119-PBGA (14x22)
Description
Series: -
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Format - Memory: RAM
Interface: Parallel
Packaging: Tray
Speed: 133MHz
Voltage - Supply: 3.135 V ~ 3.465 V