IDT71V65803S100BQI
IC SRAM 9MBIT 100MHZ 165FBGA
product image
IDT71V65803S100BQI Picture
SeekIC No. : 003557921 Detail
IDT71V65803S100BQI: IC SRAM 9MBIT 100MHZ 165FBGA
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
IDT71V65803S100BQI
Available Set Gain : 5.9 dB Memory Size: 9M (512K x 18)
Speed: 100MHz Interface: Parallel
Voltage - Supply: 3.135 V ~ 3.465 V Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Package / Case: 165-TBGA Supplier Device Package: 165-CABGA (13x15)
Description
Series: -
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Format - Memory: RAM
Interface: Parallel
Packaging: Tray
Speed: 100MHz
Voltage - Supply: 3.135 V ~ 3.465 V