IDT71V65803S133PF
IC SRAM 9MBIT 133MHZ 100TQFP
product image
IDT71V65803S133PF Picture
SeekIC No. : 003557741 Detail
IDT71V65803S133PF: IC SRAM 9MBIT 133MHZ 100TQFP
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
IDT71V65803S133PF
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Series: - Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Format - Memory: RAM Available Set Gain : 5.9 dB
Memory Type: SRAM - Synchronous ZBT Memory Size: 9M (512K x 18)
Speed: 133MHz Interface: Parallel
Voltage - Supply: 3.135 V ~ 3.465 V Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Package / Case: 100-LQFP Supplier Device Package: 100-TQFP (14x14)
Description
Series: -
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Format - Memory: RAM
Interface: Parallel
Packaging: Tray
Speed: 133MHz
Package / Case: 100-LQFP
Voltage - Supply: 3.135 V ~ 3.465 V