IDT72V04L15J
IC FIFO ASYNCH 4KX9 15NS 32PLCC
product image
IDT72V04L15J Picture
SeekIC No. : 003540276 Detail
IDT72V04L15J: IC FIFO ASYNCH 4KX9 15NS 32PLCC
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
IDT72V04L15J
  • Qty
  • 0~64
Quick Details
Series: 72V Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Function: Asynchronous Memory Size: 36K (4K x 9)
Data Rate: - Low Level Output Current : 20 mA
Access Time: 15ns Voltage - Supply: 3 V ~ 3.6 V
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C Mounting Type: Surface Mount
Function: Asynchronous
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Packaging: Tube
Access Time: 15ns
Memory Size: 36K (4K x 9)
Series: 72V
Voltage - Supply: 3 V ~ 3.6 V