IDT72V233L7-5BCI
IC FIFO 1024X18 7-5NS 100BGA
product image
IDT72V233L7-5BCI Picture
SeekIC No. : 003542093 Detail
IDT72V233L7-5BCI: IC FIFO 1024X18 7-5NS 100BGA
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
IDT72V233L7-5BCI
  • Qty
  • 0~21
Quick Details
Series: 72V Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Function: Asynchronous, Synchronous Memory Size: 18.4K (1K x 18)
Data Rate: 133MHz Access Time: 5ns
Voltage - Supply: 3.15 V ~ 3.45 V Operating Supply Voltage : 5 V
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Mounting Type: Surface Mount
Package / Case: 100-LBGA Supplier Device Package: 100-CABGA (11x11)
Description
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply: 3.15 V ~ 3.45 V
Packaging: Tray
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Series: 72V
Function: Asynchronous, Synchronous
Access Time: 5ns
Package / Case: 100-LBGA
Supplier Device Package: 100-CABGA (11x11)
Data Rate: 133MHz