IXFP110N15T2
MOSFET N-CH 150V 110A TO-220
product image
IXFP110N15T2 Picture
SeekIC No. : 003431620 Detail
IXFP110N15T2: MOSFET N-CH 150V 110A TO-220
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
IXFP110N15T2
Quick Details
Series: * Manufacturer: IXYS
FET Type: - Frequency : 0.1 GHz to 2.6 GHz