KC80524KX366128SL3C7
IC MPU 1.6V CELER 366MHZ 615-BGA
product image
KC80524KX366128SL3C7 Picture
SeekIC No. : 003515081 Detail
KC80524KX366128SL3C7: IC MPU 1.6V CELER 366MHZ 615-BGA
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
KC80524KX366128SL3C7
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Series: - Manufacturer: Intel
Logic Family : 4030B Processor Type: Celeron
Features: 66MHz Bus, 128K L2 Cache Speed: 366MHz
Voltage: 1.6V Mounting Type: Surface Mount
Package / Case: 615-BBGA Supplier Device Package: 615-BGA (35.15x31.15)
Description
Mounting Type: Surface Mount
Packaging: Tray
Series: -
Manufacturer: Intel
Processor Type: Celeron
Features: 66MHz Bus, 128K L2 Cache
Speed: 366MHz
Voltage: 1.6V