KCC500E685M76R0T00
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 6.8UF 50V 20%
product image
KCC500E685M76R0T00 Picture
SeekIC No. : 00885755 Detail
KCC500E685M76R0T00: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 6.8UF 50V 20%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
KCC500E685M76R0T00
Mfg:
United Chemi-Con
Quick Details
Capacitance : 6.8 uF Tolerance : 20 %
Voltage Rating : 50 Volts Packaging : Reel
Description
Temperature Coefficient / Code :
Case Code - in :
Case Code - mm :
Operating Temperature Range :
Product :
Voltage Rating : 50 Volts
Packaging : Reel
Tolerance : 20 %
Capacitance : 6.8 uF