L-07C8N7JV4T
CER INDUCTOR 8.7NH 0402
product image
L-07C8N7JV4T Picture
SeekIC No. : 003467060 Detail
L-07C8N7JV4T: CER INDUCTOR 8.7NH 0402
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
L-07C8N7JV4T
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Series: - Manufacturer: Johanson Technology Inc
Inductance: 8.7nH Current: 250mA
Current - Saturation: - Current - Temperature Rise: -
Type: Ceramic Tolerance: ±5%
Maximum Operating Temperature : + 140 C Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): - Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: - Material - Core: Ceramic
Type: Ceramic
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Current: 250mA
Frequency - Self Resonant: -
Material - Core: Ceramic
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 8.7nH
Series: -
DC Resistance (DCR): -
Manufacturer: Johanson Technology Inc
Parameters:
Technical/Catalog InformationL-07C8N7JV4T
VendorJohanson Technology Inc
CategoryInductors, Coils, Chokes
Inductance8.7nH
Tolerance±5%
TypeCeramic
Current 250mA
Mounting TypeSurface Mount
Q @ Freq8 @ 100MHz