L-14C1N5SV4T
CER INDUCTOR 1.5NH 0603
product image
L-14C1N5SV4T Picture
SeekIC No. : 003461500 Detail
L-14C1N5SV4T: CER INDUCTOR 1.5NH 0603
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
L-14C1N5SV4T
Quick Details
Series: - Manufacturer: Johanson Technology Inc
Inductance: 1.5nH Current: 300mA
Current - Saturation: - Current - Temperature Rise: -
Supply Current : 17 mA Type: Ceramic
Tolerance: ±0.3nH Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 100 mOhm Max Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 17GHz Material - Core: Ceramic
Mounting Type: Surface Mount
Packaging: Tape & Reel (TR)Alternate Packaging
Tolerance: ±0.3nH
DC Resistance (DCR): 100 mOhm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Inductance: 1.5nH
Current: 300mA
Manufacturer: Johanson Technology Inc
Frequency - Self Resonant: 17GHz
Parameters:
Technical/Catalog InformationL-14C1N5SV4T
VendorJohanson Technology Inc (VA)
CategoryInductors, Coils, Chokes
Inductance1.5nH
Tolerance±0.3nH
PackagingDigi-Reel?
TypeCeramic
Current 300mA
Mounting TypeSurface Mount
Q @ Freq12 @ 100MHz
Self Resonant Freq23GHz