L-15C47NJV4E
CER INDUCTOR 47NH 0805
product image
L-15C47NJV4E Picture
SeekIC No. : 004388882 Detail
L-15C47NJV4E: CER INDUCTOR 47NH 0805
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
L-15C47NJV4E
Parameters:
Technical/Catalog InformationL-15C47NJV4E
VendorJohanson Technology Inc
CategoryInductors, Coils, Chokes
Inductance47nH
Tolerance±5%
TypeCeramic
Current 300mA
Mounting TypeSurface Mount
Q @ Freq18 @ 100MHz
Self Resonant Freq1.2GHz
DC Resistance (DCR)700.0 mOhm Max