L-15C5N6SV4E
CER INDUCTOR 5.6NH 0805
product image
L-15C5N6SV4E Picture
SeekIC No. : 004388893 Detail
L-15C5N6SV4E: CER INDUCTOR 5.6NH 0805
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
L-15C5N6SV4E
Parameters:
Technical/Catalog InformationL-15C5N6SV4E
VendorJohanson Technology Inc
CategoryInductors, Coils, Chokes
Inductance5.6nH
Tolerance±0.3nH
TypeCeramic
Current 300mA
Mounting TypeSurface Mount
Q @ Freq12 @ 100MHz
Self Resonant Freq4.7GHz
DC Resistance (DCR)230.0 mOhm Max