L-15C8N7JV4E
CER INDUCTOR 8.7NH 0805
product image
L-15C8N7JV4E Picture
SeekIC No. : 004388904 Detail
L-15C8N7JV4E: CER INDUCTOR 8.7NH 0805
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
L-15C8N7JV4E
Parameters:
Technical/Catalog InformationL-15C8N7JV4E
VendorJohanson Technology Inc
CategoryInductors, Coils, Chokes
Inductance8.7nH
Tolerance±5%
TypeCeramic
Current 300mA
Mounting TypeSurface Mount
Q @ Freq15 @ 100MHz