LA30QS3004TI
Fuses 300 VAC Semiconductor Fuses
product image
LA30QS3004TI Picture
SeekIC No. : 00667627 Detail
LA30QS3004TI: Fuses 300 VAC Semiconductor Fuses
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LA30QS3004TI
Mfg:
Littelfuse
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Current Rating : 300 Amps Voltage Rating : 300 Volts
Termination Style : Blade / Bolt Down Fuse Type : Very Fast Acting
Packaging : Bulk Product : Semiconductor Fuse
Description
Fuse Size / Group :
Body Material :
Dimensions :
Packaging : Bulk
Fuse Type : Very Fast Acting
Voltage Rating : 300 Volts
Product : Semiconductor Fuse
Termination Style : Blade / Bolt Down
Current Rating : 300 Amps
Parameters:
Technical/Catalog InformationLA30QS3004TI
VendorLittelfuse Inc
CategoryCircuit Protection
Current 300A
Voltage - Rated 300V