LL1005-FH18NK=P3
INDUCTOR 18NH LL1005F TYPE SMD
product image
LL1005-FH18NK=P3 Picture
SeekIC No. : 003467604 Detail
LL1005-FH18NK=P3: INDUCTOR 18NH LL1005F TYPE SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LL1005-FH18NK=P3
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Series: LL1005-FH Manufacturer: Toko America Inc
Inductance: 18nH Current: 300mA
Common Mode Rejection Ratio (Min) : 58 dB Current - Saturation: -
Current - Temperature Rise: - Type: Ceramic
Tolerance: ±10% Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 760 mOhm Max Q @ Freq: 29 @ 800MHz
Frequency - Self Resonant: 2.35GHz Material - Core: -
Package / Case: 0402 (1005 Metric) Mounting Type: Surface Mount
Description
Current - Saturation: -
Current - Temperature Rise: -
Type: Ceramic
Shielding: Unshielded
Material - Core: -
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Inductance: 18nH
Current: 300mA
Tolerance: ±10%
DC Resistance (DCR): 760 mOhm Max
Packaging: Cut Tape (CT)
Frequency - Self Resonant: 2.35GHz
Series: LL1005-FH
Manufacturer: Toko America Inc
Q @ Freq: 29 @ 800MHz