LL1005-FH1N0S=P3
INDUCTOR 1.0NH TYPE LL1005F SMD
product image
LL1005-FH1N0S=P3 Picture
SeekIC No. : 003462321 Detail
LL1005-FH1N0S=P3: INDUCTOR 1.0NH TYPE LL1005F SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LL1005-FH1N0S=P3
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Series: LL1005-FH Manufacturer: Toko America Inc
Inductance: 1nH Current: 300mA
Current - Saturation: - Current - Temperature Rise: -
Type: Ceramic Maximum Operating Temperature : + 140 C
Tolerance: ±0.3nH Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 100 mOhm Max Q @ Freq: 28 @ 800MHz
Frequency - Self Resonant: 13.5GHz Material - Core: -
Package / Case: 0402 (1005 Metric) Mounting Type: Surface Mount
Description
Current - Saturation: -
Current - Temperature Rise: -
Type: Ceramic
Shielding: Unshielded
Material - Core: -
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Tolerance: ±0.3nH
DC Resistance (DCR): 100 mOhm Max
Current: 300mA
Inductance: 1nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Series: LL1005-FH
Manufacturer: Toko America Inc
Q @ Freq: 28 @ 800MHz
Frequency - Self Resonant: 13.5GHz