LT3650IDD-8.4#TRPBF
IC CHARGER LI-ION 8.4V 2A 12-DFN
product image
LT3650IDD-8.4#TRPBF Picture
SeekIC No. : 003560551 Detail
LT3650IDD-8.4#TRPBF: IC CHARGER LI-ION 8.4V 2A 12-DFN
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LT3650IDD-8.4#TRPBF
Voltage - Supply: 9 V ~ 32 V THD plus Noise : 0.3 % at 8 Ohms at 0.5 W
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Mounting Type: Surface Mount
Package / Case: 12-WFDFN Exposed Pad Supplier Device Package: 12-DFN
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Supplier Device Package: 12-DFN
Voltage - Supply: 9 V ~ 32 V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Parameters:
Technical/Catalog InformationLT3650IDD-8.4#TRPBF
PackagingTape & Reel (TR)
Voltage - Supply9 V ~ 32 V