LV7744DEV-106.25M
Standard Clock Oscillators 106.25MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
product image
LV7744DEV-106.25M Picture
SeekIC No. : 001150903 Detail
LV7744DEV-106.25M: Standard Clock Oscillators 106.25MHz 3.3V 25ppm -40+85DC