LV7744DEV-100.0M
Standard Clock Oscillators 100MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
product image
LV7744DEV-100.0M Picture
SeekIC No. : 001149932 Detail
LV7744DEV-100.0M: Standard Clock Oscillators 100MHz 3.3V 25ppm -40+85DC