LV7744DEV-156.25M
Standard Clock Oscillators 156.25MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
product image
LV7744DEV-156.25M Picture
SeekIC No. : 001150110 Detail
LV7744DEV-156.25M: Standard Clock Oscillators 156.25MHz 3.3V 25ppm -40+85DC