LV7744DEV-25.0M
Standard Clock Oscillators 25MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
product image
LV7744DEV-25.0M Picture
SeekIC No. : 001160695 Detail
LV7744DEV-25.0M: Standard Clock Oscillators 25MHz 3.3V 25ppm -40+85DC