Development Boards & Kits - S08 / S12 HC912DG128A EVAL KIT
M68KIT912DG128A: Development Boards & Kits - S08 / S12 HC912DG128A EVAL KIT
SeekIC Buyer Protection PLUS - newly updated for 2013!
268 Transactions
All payment methods are secure and covered by SeekIC Buyer Protection PLUS.
US $270.36 - 270.36 / Piece
Development Boards & Kits - S08 / S12 EVAL KIT FOR MC912DG60A
| Tool Is For Evaluation Of : | 68HC912DG128A |
| Technical/Catalog Information | M68KIT912DG128A |
| Vendor | Freescale Semiconductor |
| Category | Programmers, Development Systems |
| Type | Microcontroller |
| Contents | Module and Misc Hardware |
| For Use With/Related Products | HC912DG128A |
| Lead Free Status | Contains Lead |
| RoHS Status | RoHS Non-Compliant |
| Other Names | M68KIT912DG128A M68KIT912DG128A |