MC50X50IG2
Wire Ducting Slotted Metric Duct PVC50mm x 50mm x 2M
product image
MC50X50IG2 Picture
SeekIC No. : 002492102 Detail
MC50X50IG2: Wire Ducting Slotted Metric Duct PVC50mm x 50mm x 2M
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
MC50X50IG2
Mfg:
Panduit
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Duct External Height : 47.8 mm Duct External Width : 49.5 mm
Material : Polyvinyl Chloride (PVC) Color : Gray
Type : Wiring Duct
Description
Type : Wiring Duct
Material : Polyvinyl Chloride (PVC)
Color : Gray
Duct External Width : 49.5 mm
Duct External Height : 47.8 mm