MDD100-12SX-F-W
Plug-In AC Adapters MEDICAL 100W DESK TOP ADPTR
product image
MDD100-12SX-F-W Picture
SeekIC No. : 002763291 Detail
MDD100-12SX-F-W: Plug-In AC Adapters MEDICAL 100W DESK TOP ADPTR
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
MDD100-12SX-F-W
Mfg:
ETA-USA
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Region : Universal Mounting Style : Desktop
Input Voltage Range : 90 VAC to 264 VAC Number of Outputs : 1
Output Power Rating : 100 W Output Voltage (Channel 1) : 12 V
Output Current (Channel 1) : 7.5 A DC Output Connector : 4 Pin DIN
AC Plug included/required : Required Commercial/Medical : Medical
Description
Efficiency :
Number of Outputs : 1
AC Plug included/required : Required
Input Voltage Range : 90 VAC to 264 VAC
Output Voltage (Channel 1) : 12 V
Commercial/Medical : Medical
Region : Universal
Mounting Style : Desktop
Output Power Rating : 100 W
Output Current (Channel 1) : 7.5 A
DC Output Connector : 4 Pin DIN