MDD100-20SX-F-W
Plug-In AC Adapters MEDICAL 100W DESK TOP ADPTR
product image
MDD100-20SX-F-W Picture
SeekIC No. : 002763287 Detail
MDD100-20SX-F-W: Plug-In AC Adapters MEDICAL 100W DESK TOP ADPTR
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
MDD100-20SX-F-W
Input Voltage Range : 90 VAC to 264 VAC Number of Outputs : 1
Output Power Rating : 100 W Output Voltage (Channel 1) : 20 V
Output Current (Channel 1) : 5.5 A DC Output Connector : 4 Pin DIN
AC Plug included/required : Required
Input Voltage Range : 90 VAC to 264 VAC
Mounting Style : Desktop
Output Power Rating : 100 W
DC Output Connector : 4 Pin DIN
Output Voltage (Channel 1) : 20 V
Output Current (Channel 1) : 5.5 A