ME92251V3-0000-999
FAN BRUSHLESS 92X92X25MM 12VDC
product image
ME92251V3-0000-999 Picture
SeekIC No. : 004419111 Detail
ME92251V3-0000-999: FAN BRUSHLESS 92X92X25MM 12VDC
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
ME92251V3-0000-999
Mfg:
Sunon Fans
  • Qty
  • 1~10
Parameters:
Technical/Catalog InformationME92251V3-0000-999
VendorSunon Fans
CategoryFans, Thermal Management
Voltage - Rated 12VDC
Power (Watts)1.3W
Bearing TypeVapo-Bearing?
Size / DimensionSquare - 92mm L x 92mm H x 25mm W