ME92252V1-0000-A99
FAN BRUSHLESS 92X92X25MM 24VDC
product image
ME92252V1-0000-A99 Picture
SeekIC No. : 004419112 Detail
ME92252V1-0000-A99: FAN BRUSHLESS 92X92X25MM 24VDC
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
ME92252V1-0000-A99
Mfg:
Sunon Fans
  • Qty
  • 1~10
Parameters:
Technical/Catalog InformationME92252V1-0000-A99
VendorSunon Fans
CategoryFans, Thermal Management
Voltage - Rated 24VDC
Power (Watts)2.1W
Bearing TypeVapo-Bearing?
Size / DimensionSquare - 92mm L x 92mm H x 25mm W