MHL2ACLTE12NJ
Power Inductors 12nH 5%
product image
MHL2ACLTE12NJ Picture
SeekIC No. : 001184274 Detail
MHL2ACLTE12NJ: Power Inductors 12nH 5%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
MHL2ACLTE12NJ
Quick Details
Inductance : 12 uH Tolerance : 5 %
Maximum DC Current : 300 mAmps Maximum DC Resistance : 0.35 Ohms
Self Resonant Frequency : 2800 MHz Dimensions : 1.25 mm W x 2 mm L x 1 mm H
Termination Style : SMD/SMT Package / Case : 0805 (2012 metric)
Shielding :
Self Resonant Frequency : 2800 MHz
Termination Style : SMD/SMT
Tolerance : 5 %
Package / Case : 0805 (2012 metric)
Maximum DC Current : 300 mAmps
Inductance : 12 uH
Maximum DC Resistance : 0.35 Ohms
Dimensions : 1.25 mm W x 2 mm L x 1 mm H