MHL2ACLTE10NJ
Power Inductors 10nH 5%
product image
MHL2ACLTE10NJ Picture
SeekIC No. : 001184280 Detail
MHL2ACLTE10NJ: Power Inductors 10nH 5%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
MHL2ACLTE10NJ
Mfg:
KOA Speer
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Inductance : 10 uH Tolerance : 5 %
Maximum DC Current : 250 mAmps Maximum DC Resistance : 0.42 Ohms
Self Resonant Frequency : 5400 MHz Dimensions : 1.25 mm W x 2 mm L x 0.9 mm H
Termination Style : SMD/SMT Package / Case : 0603 (1608 metric)
Description
Operating Temperature Range :
Q Minimum :
Shielding :
Termination Style : SMD/SMT
Tolerance : 5 %
Inductance : 10 uH
Package / Case : 0603 (1608 metric)
Maximum DC Current : 250 mAmps
Maximum DC Resistance : 0.42 Ohms
Dimensions : 1.25 mm W x 2 mm L x 0.9 mm H
Self Resonant Frequency : 5400 MHz